studio fryzjerskie
Nowoczesny salon fryzjerski
W mitologii greckiej Kasandra była wróżbiarką,
w której dramatyczne przepowiednie nikt nie
wierzył, a miała ich dar otrzymany od Apollina.
tel. 506 462 808
Strona Główna » Innowacje » Kerasilk- zabieg keratynowy

Kerasilk- zabieg keratynowy

Wygładź włosy z nową serią pielęgnacyjną GOLDWELL Kerasilk.

W październiku GOLDWELL wprowadził na rynek nową usługę salonową: Kerasilk Keratin Treatment – dopasowany do indywidualnych potrzeb długotrwale wygładzający zabieg keratynowy.

Dzięki usłudze niesforne, zmierzwione włosy stają się łatwe do ułożenia. Struktura włosa zostaje wygładzona, a czas poświęcany na codzienne zabiegi stylizacyjne zostaje znacząco zredukowany. Efekt jest zdumiewający: włosy jak jedwab aż do 5 miesięcy.

Utrzymanie efektu zabiegu keratynowego

Aby efekt zabiegu keratynowego utrzymał się na włosach jak najdłużej, GOLDWELL przygotował specjalne produkty do pielęgnacji w domu. Produkty te dzięki zawartym w nich składnikom wygładzającym – cennej keratynie i proteinom jedwabiu sprawiają, że klientka cieszy się wygładzonymi włosami jeszcze dłużej. Nie jest to jednak jedyna funkcja tych produktów.

Włosy miękkie i gładkie jak jedwab

Seria produktów pielęgnacyjnych Kerasilk może być stosowana niezależnie od zabiegu keratynowego. Produkty same w sobie zapewniają efekt wygładzenia włosów. Dlatego wszystkie kobiety, które zmagają się ze zmierzwionymi, puszącymi się włosami, używając tej serii, odczują różnicę. Produkty Kerasilk są codzienną pomocą w ujarzmianiu niesfornych włosów.

Różne potrzeby, różne segmenty

Seria pielęgnacyjna Kerasilk podzielona została na dwa segmenty różniące się intensywnością działania:

 • segment Rich Keratin Care przeznaczony jest dla włosów zniszczonych i trudnych do ułożenia. Produkty z tego segmentu polecane są klientkom, które mają cienkie lub normalne włosy (włosy, które łatwo ulegają obciążeniu). W skład tego segmentu wchodzą:
  • szampon (shampoo),
  • maska (daily mask),
  • fluid z jedwabiem (silk fluid),
 • segment Ultra Rich Keratin Care odpowiada na potrzeby włosów ekstremalnie zniszczonych i trudnych do poskromienia. Produkty z tego segmentu polecane są klientkom, które mają grube i oporne włosy (włosy, które potrzebują intensywnego wygładzenia). W skład tego segmentu wchodzą:
  • szampon (shampoo),
  • intensywna maska (daily intense mask),
  • olejek (oil).

GOLDWELL Kerasilk dostępny jest w wybranych salonach współpracujących z marką GOLDWELL.

powrót »

Najnowsze

Kosmetyki Moroccanoil

Kosmetyki Moroccanoil

Kompleksowe podejście do pielęgnacji i stylizacji włosów wzbogaconej olejkiem arganowym.
zobacz więcej »

Kuracja Moroccanoil

Kuracja Moroccanoil

Piękne, jedwabiste włosy. Zdrowe. Pełne blasku. Pełne życia.
zobacz więcej »

Elumen - farba do włosów

Elumen - farba do włosów

To nowa, innowacyjna, wysokiej klasy farba do włosów, która nie zawiera żadnych środków oksydacyjnych.
zobacz więcej »

Karty płatnicze
Moroccanoil
Reuzel
Goldwell
salon fryzjerski Żywiec, fryzjerstwo, fryzjer, studio fryzjerskie, zakład fryzjerski, strzyżenie męskie, strzyżenie damskie, elumen, nożyczki termiczne, koloryzacja męska, redukcja siwizny, tonowanie, farbowanie, wypadanie włosów, sposoby przeciw wypadaniu włosów, pielęgnacja zniszczonych włosów, głęboka regeneracja, fryzury okolicznościowe, modne strzyżenie, fryzura ślubna, fryzura studniówkowa, doczepianie włosów, przedłużanie włosów, zagęszczanie włosów, pasemka, balejaż, refleksy, kosmetyki Żywiec, Śląsk
strzałka do góry