studio fryzjerskie
Nowoczesny salon fryzjerski
W mitologii greckiej Kasandra była wróżbiarką,
w której dramatyczne przepowiednie nikt nie
wierzył, a miała ich dar otrzymany od Apollina.
tel. 506 462 808
Strona Główna » Innowacje » Usługi Barberskie

Usługi Barberskie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych mężczyzn, stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, w którym każdy facet będzie mógł wygodnie rozsiąść się w fotelu i oddać w ręce naszego golibrody, który zadba o jego włosy i zarost. Nasz Barber Shop to lokal żywcem wyjęty ze starych, amerykańskich filmów, gdzie klimat retro przeplata się z nowoczesnością, a umiejętności naszych Barberów są odzwierciedleniem męskich fascynacji. Golenie brzytwą, strzyżenie męskie, stylizacja zarostu, kompresy ciepłe i zimne, to tylko niektóre zabiegi, jakim może się poddać każdy dżentelmen odwiedzający nasz przybytek.

Jak przebiega tradycyjny zabieg golenia brzytwą?

Tradycyjny zabieg golenia brzytwą ma znamiona rytuału, kiedy Klient wygodnie rozsiądzie się na fotelu, zaczyna się przedstawienie. Na początku nasz golibroda przygotowuję skórę do zabiegu przez nałożenie kosmetyków zmiękczających zarost i ciepłego kompresu, który otwiera jej pory i pozwala się zrelaksować. Po zdjęciu kompresu Barber za pomocą pędzla z naturalnego włosia nakłada na zarost warstwę piany i pewną ręką rozpoczyna etap golenia brzytwą z jednorazowym ostrzem. Zwieńczeniem dzieła jest nałożenie na skórę kosmetyków łagodząco- nawilżających oraz zimnego kompresu zamykającego jej pory.

Przygotowaliśmy również coś specjalnego dla wszystkich wikingów i drwali, którzy z chłopców postanowili zmienić się w mężczyzn. Każdy brodacz odwiedzający nasz Barber Shop może liczyć na to, że profesjonalnie i precyzyjnie ogarniemy jego przybytek tak, aby wydobyć z jego twarzy kwintesencję męstwa. O klasie i stylu często decydują drobiazgi, dlatego dobrze skrojone włosy i broda mówią o swoim właścicielu tyle samo, co dobry garnitur i porządne buty. Zadbany zarost i włosy są w dzisiejszych czasach symbolem szyku i elegancji.

Usługi Barberskie powrót »

Najnowsze

Kosmetyki Moroccanoil

Kosmetyki Moroccanoil

Kompleksowe podejście do pielęgnacji i stylizacji włosów wzbogaconej olejkiem arganowym.
zobacz więcej »

Kuracja Moroccanoil

Kuracja Moroccanoil

Piękne, jedwabiste włosy. Zdrowe. Pełne blasku. Pełne życia.
zobacz więcej »

Elumen - farba do włosów

Elumen - farba do włosów

To nowa, innowacyjna, wysokiej klasy farba do włosów, która nie zawiera żadnych środków oksydacyjnych.
zobacz więcej »

Karty płatnicze
Moroccanoil
Reuzel
Goldwell
salon fryzjerski Żywiec, fryzjerstwo, fryzjer, studio fryzjerskie, zakład fryzjerski, strzyżenie męskie, strzyżenie damskie, elumen, nożyczki termiczne, koloryzacja męska, redukcja siwizny, tonowanie, farbowanie, wypadanie włosów, sposoby przeciw wypadaniu włosów, pielęgnacja zniszczonych włosów, głęboka regeneracja, fryzury okolicznościowe, modne strzyżenie, fryzura ślubna, fryzura studniówkowa, doczepianie włosów, przedłużanie włosów, zagęszczanie włosów, pasemka, balejaż, refleksy, kosmetyki Żywiec, Śląsk
strzałka do góry