studio fryzjerskie
Nowoczesny salon fryzjerski
W mitologii greckiej Kasandra była wróżbiarką,
w której dramatyczne przepowiednie nikt nie
wierzył, a miała ich dar otrzymany od Apollina.
tel. 506 462 808
Strona Główna » Aneta Juraszek

Aneta Juraszek

Aneta Juraszek

Od młodych lat fascynowała się fryzjerstwem. Pierwsze lody przełamała w szkole fryzjerskiej, a następnie nabierała praktyk w Londynie. Tam właśnie zagłębiła się w świat męskiego cięcia i dojrzała do posługiwania się brzytwą.

Moda męska i golenie brody nie jest jej obce, z dumą kończy swoje artystyczne dzieła. Presja czasu i stres nie oddziaływuje na nią, ze stoickim spokojem i prezycją tworzy nowy wymiar mody. Casandra&Barber Shop to idealne miejsce na kontynuacje swoich dotychczasowych praktyk. Po za pracą interesuję się sportem, podróżowaniem i spełnia się w roli matki.

powrót »
Karty płatnicze
Moroccanoil
Reuzel
Goldwell
salon fryzjerski Żywiec, fryzjerstwo, fryzjer, studio fryzjerskie, zakład fryzjerski, strzyżenie męskie, strzyżenie damskie, elumen, nożyczki termiczne, koloryzacja męska, redukcja siwizny, tonowanie, farbowanie, wypadanie włosów, sposoby przeciw wypadaniu włosów, pielęgnacja zniszczonych włosów, głęboka regeneracja, fryzury okolicznościowe, modne strzyżenie, fryzura ślubna, fryzura studniówkowa, doczepianie włosów, przedłużanie włosów, zagęszczanie włosów, pasemka, balejaż, refleksy, kosmetyki Żywiec, Śląsk
strzałka do góry